Chiropraktyka poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Nagietkowa 33
60-175 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do Czwartku

W GODZ.
10.00 - 16.00

REJESTRACJA TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.00

Kręgarz Poznań
Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Wypadnięcie dysku – Poznań

Trudno wyobrazić sobie zagadnienie w medycynie, które obrosłoby taką legendą jak dyskopatia. Chyba tylko tzw. korzonki, reumatyzm ? I cała sfera związana z ludową antykoncepcją mogłyby konkurować z tak pokaźną dawką pseudo informacji powielanych z pokolenia na pokolenie, jak w przypadku tzw. wypadniętego dysku.

Znamiennym paradoksem w odniesieniu do sfery dyskologii jest rozbieżność między ludową wiedzą na temat anatomicznej budowy i fizjologicznej roli dysku ( kto by tam używał terminu medycznego – krążek międzykręgowy), a jego leczeniem.

Kiedy zapytamy przypadkowego pacjenta, czym dla niego właściwie jest dysk i jak rozumie jego rolę ? Najczęściej słyszy się odpowiedź … taki paciorek w krzyżu, który wypada jak się podźwiga. Coś jak przegub czy łożysko? albo wręcz – pęcherzyk?.

Na pytanie: co wtedy należałoby zrobić? odpowiedź jest już znacznie łatwiejsza! Nastawić, wcisnąć, ugnieść, naciągnąć!.

Gdzie  Jak  To proste – u doświadczonego kręgarza,

Na podstawie – Fakty i mity NASTAWIANIE DYSKU cz.1 Piotr Godek

POLECAM i ZAPRASZAM

Przemysław Rybczyński

Terapeuta dyplomowany Chiropraktyki McTimoney-Corley?a 
członek Stowarzyszenia Chiropraktyków  Polskich
TRZY DIAMENTY – GABINET MANUALNYCH TERAPII NATURALNYCH
UL.NAGIETKOWA 33
POZNAŃ
tel.606998116

http://www.masaz-poznan.net.pl/

Kręgarstwo – pomoc dla kręgosłupa

Bóle pleców, problemy z chodzeniem, drętwienie kończyn, sztywność karku, bóle głowy- to tylko jedne z nielicznych dolegliwości, które związane są z naszym kręgosłupem. Problem jest coraz większy i przybiera na sile, dotykając już ludzi w naprawdę młodym wieku. Wypadnięcie dysku stało się dziś normą. A dlaczego? Bo od najmłodszych lat zbyt mało czasu spędzamy aktywnie, bo za długo siedzimy w pozycji siedzącej przy komputerze, przyjmujemy niewłaściwą postawę ciała. A to wszystko objawia się występowaniem problemów z kręgosłupem. Jeśli pojawi się ból i zdiagnozujemy jego przyczynę, zanim od razu myśleć o operacji, warto postawić na kręgarstwo, które uznawane jest za jedną z najbardziej skutecznych metod walki z bólami i problemami ze strony naszego kręgosłupa.

leczenie bólu kręgosłupa chiropraktyka coxnastawianie kręgosłupa rybczynski kregarz chiropraktyk

Wypadnięcie dysku – czyli jakie zabiegi w mieście Poznań?

Jeśli zdiagnozowany mamy poprzez badanie rezonansu magnetycznego ten właśnie problem, to znak, iż należy coś w tym kierunku zrobić, aby go rozwiązać. Należy bowiem zdać sobie sprawę z tego, że upływający czas nie spowoduje, że problem zniknie, ale może się on jeszcze bardziej nasilić. Doskonałe techniki i odpowiednie nastawianie są w stanie poradzić sobie z każdym problemem, niezależnie, czy wypadnięcie dysku dotyczy odcinka szyjnego, może lędźwiowego.

gabinet leczenia bólu kręgosłupa poznan rybczynski

Doskonałe techniki radzące sobie z wypadnięciem dysku

Odpowiednie podejście, stosowna osoba, profesjonalne zabiegi – to wszystko jest w stanie sprawić, że wypadnięcie dysku może stanowić w bardzo szybkim czasie przeszłość, bez potrzeby wizyt w szpitalu, zabiegów i operacyjnych interwencji. Szybko, bezboleśnie i skutecznie – tak właśnie może wyglądać ,,naprawianie kręgosłupa”. Grunt to wybrać najlepszą do tego osobę.